Laboratorium dentystyczne

Technident to mieszczące się w Poznaniu laboratorium dentystyczne, w którym tworzone są dla Państwa doskonałej jakości protezy zębowe. Piękny uśmiech to wizytówka każdego z nas, dlatego estetyczna korekta uzębienia to rozwiązanie, po które sięga coraz więcej i więcej osób. Odpowiednio zaplanowana i prawidłowo wykonana proteza znacznie poprawi jakość życia osób z brakami w uzębieniu nie tylko dlatego, że doda im pewności siebie, ale również ze względów czysto mechanicznych – umożliwi swobodną mowę oraz żucie – tak istotne w życiu codziennym czynności. Laboratorium dentystyczne Techni-Dent może zaproponować Państwu szereg skutecznych rozwiązań, dzięki którym komfort Państwa życia znacząco wzrośnie, a Państwo znów będą mogli cieszyć się ładnym uśmiechem. Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą pracowni.

Proteza zgodna z oczekiwaniami klienta

Wieloletnie doświadczenie pracowni Technident zaowocowało świetną orientacją w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań protetycznych, a także doskonałą znajomością potrzeb klientów. Dlatego też do wykonywania tworzonych przez laboratorium dentystyczne protez wykorzystywane są wyłącznie najwyższej jakości materiały oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, dzięki którym konstruowana proteza zębowa będzie w pełni odpowiadała Państwa oczekiwaniom oraz służyła przez długie lata. Każda z nich objęta jest okresem kilkuletniej gwarancji, dzięki której w razie jakichkolwiek uszkodzeń czy innych niedogodności związanych z użytkowaniem produktu, będą mogli Państwo skorzystać z darmowych świadczeń.

Szereg nowoczesnych rozwiązań w laboratorium dentystycznym

Laboratorium dentystyczne Technident proponuje Państwu niezwykle szeroki wybór nowoczesnych materiałów wykorzystywanych do wykonywania protez, co umożliwia Państwu dostosowanie zakresu usług do indywidualnych potrzeb. Doświadczony, wysoko wykwalifikowany protetyk po zapoznania się z Państwa warunkami protetycznymi oraz oczekiwaniami, pomoże w doborze odpowiedniego rozwiązania. Oferta obejmuje trzy najczęściej stosowane rodzaje protez:

  • protezy akrylowe
  • protezy acetalowe
  • protezy szkieletowe

Każda z nich sprawdza się w innych warunkach, dlatego tak istotna okazuje się konsultacja ze specjalistą. Laboratorium dentystyczne oferuje fachowe poradnictwo oraz najdoskonalszą jakość usług. Jeśli interesują Państwa solidne, profesjonalnie wykonane protezy zębowe, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą Technident i kontaktu – telefonicznego lub bezpośredniego w siedzibie pracowni.