Pracownia protetyczna Poznań

Technident to pracownia protetyczna, która funkcjonuje w Poznaniu już od 1994 roku, a więc od przeszło dwudziestu lat. W tym czasie zdążyła zdobyć olbrzymie doświadczenie oraz dokładnie zapoznać się z potrzebami swoich klientów. Wiedząc, że każdy z Państwa może mieć całkiem inne oczekiwania, specjalizuje się ona w wykonywaniu protez zębowych z różnorodnych, nowoczesnych materiałów przy wykorzystaniu wyłącznie wysoko zaawansowanych urządzeń. Każda z protez wykonanych przez Technident objęta jest kilkuletnią gwarancją jakości, w czasie których wszelkie ewentualne usterki będą naprawiane za darmo.

Proteza zębowa dostosowana do potrzeb klienta

Pracownia protetyczna oferuje szeroką gamę rozwiązań obejmującą między innymi:

  • protezy akrylowe, które są rozwiązaniem niezwykle korzystnym cenowo
  • protezy acetalowe, będące idealne dla osób z zębami o dużych nachyleniach oraz głębokich podcieniach; cechujące się wysoką elastycznością oraz niezwykłą lekkością
  • protezy szkieletowe, czyli najtrwalsze oraz najlżejsze z protez, wykonywane z użyciem elementów metalu

Biorąc pod uwagę fakt, iż każdy z wymienionych rodzajów protez posiada swoje wady i zalety, pracownia protetyczna Technident oferuje fachową pomoc w wyborze materiału, z którego zostanie wykonana Państwa proteza. Wysoko wykwalifikowany protetyk w oparciu o bogatą wiedzę i wieloletnie doświadczenie zapewni Państwu doradztwo, zaplanowanie, a także wykonanie produktu zgodnego z Państwa oczekiwaniami. Jak wiadomo, warunki protetyczne klientów różnią się od siebie, dlatego tak ważny okazuje się indywidualny stosunek do każdego z Państwa.

Usługi pracowni protetycznej świadczone w trybie błyskawicznym

Trzy mieszczące się w Poznaniu pracownie protetyczne Techni-Dent oprócz znakomitej jakości wykonawstwa protez zębowych, proponują Państwu również ekspresowy tryb usług, które są świadczone właściwie od ręki. Przedstawiamy czas oczekiwania na wykonanie niektórych z nich:

  • naprawa protez – 15 minut
  • uszczelnianie protez – godzina
  • wykonanie protezy – tydzień

Dodatkowo laboratoria zostały rozlokowane na terenie miasta w taki sposób, aby ułatwić Państwu dojazd zarówno z domu, jak i jakiegokolwiek innego miejsca, co pozwala na znaczną oszczędność czasu i możliwość prędkiego rozwiązania zaistniałego problemu.

Dołącz do licznego grona zadowolonych klientów Technident już dzisiaj!

Pracownia protetyczna serdecznie zaprasza do szczegółowego zapoznania się z ofertą oraz zachęca do kontaktu telefonicznego bądź osobistego w siedzibie w Poznaniu. Polecamy!